• پست الکترونیک

    info@qeshmsafiran.ir
  • شماره تماس

    09119001550
جولای 2, 2019

امکانات

با توجه به اینکه امکانات و تجهیزات نقش به سزایی در رشد و ارتقا کمی و کیفی آموزشی و پرورشی مدرسه دارد این دبستان با بهره‌گیری از امکانات جدید و فضای مناسب پیشرو در ارتقا کیفیت کمی و کیفی آموزش و پرورش مدرسه می‌باشد.
 

الف) دبستان از فضا و ساختمان مناسب برخوردار می‌باشد و دارای نمایی زیبا و منحصر به فرد می‌باشد.
 
ب) راهروی ورودی و سالن مدرسه فضای مناسبی را برای ورود به کلاس‌ و گذراندن دانش‌آموز در اوقات تفریح و بازخوانی اطلاعات و تابلوهای اعلانات فراهم نموده است.
 
ج) کلاس‌های مناسب با نور و جلوه مطلوب و امکانات و تعداد محدود دانش‌آموزان از ویژگی‌های کلاس به شمار می‌آید.
 
د) دارا بودن سالن کنفرانس نقش موثری در اجرای برنامه‌های متنوع دبستان ایفا می‌کند( از برد هوشمند، ویدئو پروژکتور و کامپیوتر نیز برخوردار می‌باشد).
 
ذ) بهره‌برداری و تجهیزات کلاس علوم و آزمایشگاه اختصاصی در بالا بردن فهم و درک و تجزیه تحلیل مسائل آموزشی و پرورشی و تکالیف و روش‌های تحقیق‌محور و پژوهش‌محور نقش به‌سزایی را برعهده دارد که این آزمایشگاه از مواد و تجهیزات آزمایشگاهی کامل و ویدئو پروژکتور و برد هوشمند و کامپیوتر برخوردار می‌باشد.
 
ر) کارگاه کامپیوتر با تعداد مناسب و قابل توجه و برد هوشمند مجزا و ویدئو پروژکتور امکانات خوبی را در جهت مهارت‌آموزی و تسهیل گرمی و تنوع در روش‌های آموزشی و پرورشی و نمایش و آموزش مهارت‌های زندگی و قوانین شهروندی و مربی توانمند جهت بهره‌گیری از این امکانات، خدمات مناسب و مطلوبی را در خدمت دانش‌آموزان، اولیا و همکاران قرار داده است.
 
ز) استفاده از کتاب و کتاب‌خوانی و روش‌های نوین مطالعه از دیگر امکانات این دبستان است که لازمه‌ی رشد و تعالی هر جامعه به میزان ساعت مطالعه افراد آن جامعه بستگی دارد که ما سعی داریم سرانه مطالعه در دانش‌آموزان و همکاران را افزایش دهیم.
 
ژ) توجه به مهارت‌آموزی از رفتاری تا قانون شهروندی و پرورش گل و گیاه و تقویت رعایت حقوق دیگر مخلوقات خداوند( گیاهی و جانوری) از جمله برنامه‌ها و امکانات دبستان به‌شمار می‌آید.

example-image